Kontakta Cliniclands

Kundtjänst

Hanna Westermark
Telefon: 0410-741220
Mail: kundtjanst@cliniclands.com

Elin Svensson
Telefon: 0410-741220
Mail: kundtjanst@cliniclands.com

Webb & Administration

Kimberly Paredes
Telefon: 0410-741226
Mail: kimberly@cliniclands.com

Adress

Cliniclands AB
Österbrogatan 1
231 44 Trelleborg

Försäljning & Marknad

Falk Andersson
Telefon: 0410-741221
Mobil: 0702-720299
Mail: falk@cliniclands.com

Daniel Skoglund
Telefon: 0410-741224
Mobil: 0702-717174
Mail: daniel@cliniclands.com

Niklas Schori
Telefon: 0410-741225
Mobil: 0709-909950
Mail: niklas@cliniclands.com

Katarina Lennartsson
Telefon: 0410-741227
Mobil: 0705-858582
Mail: katarina@cliniclands.com

Ekonomi

Cecilia Guzman
Telefon: 0410-741228
Mail: cecilia@cliniclands.com

close

Ny produkt på Cliniclands

Vi arbetar ständigt med att ha det rätta lagret för din klinik. Därför vill vi att ni skriver nedan vilken produkt ni inte hittar eller saknar så återkopplar vi snarast

close